Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tylovské fórum

Diskuzní fórum není anonymní, proto se, prosím, představte...

Tylovice.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

buy Zyban 25 mg

(adollarfanT, 10. 12. 2018 12:32)

My first publication on this forum!

(tolikkk, 3. 12. 2018 17:15)

Hello. It's my first publication on this forum!

Test, just a test

(Willisnus, 29. 10. 2018 6:50)

Hello. And Bye.

Mirabelky

(Nezdařilová, 26. 7. 2018 7:41)

Pokud máte zájem o mirabelky na kvas je možné se domluvit na tel,777933411.
Nezdařilová

Violent blood press

(ABroormdwers, 23. 7. 2018 14:48)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-headache-ibuprofen/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(AlbertNat, 29. 5. 2018 4:16)

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections from other areas with the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to establish the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations each week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to consider to be sure a wholesome prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should go for prostate examination at least once annually.

Domek

(Lapúnik, 22. 1. 2017 19:28)

Dobrý den, kamarádi hledají v Tylovicích domek nebo chalupu k bydlení. Je to asi nemožné ale zkusit se musí všude poptat :) Dík za info

Med

(RNDr.Danuše Drahotová-Nezdařilová, 26. 6. 2016 19:38)

Prosím o informaci zda někdo neprodává med. Rádi bychom ho odebrali i ve větším množství za solidní cenu.
Děkuji předem.
Drahotová-Nezdařilová

Re: Med

(Libuše Miarková, 28. 6. 2016 8:21)

Dobrý den, o medu píšeme v aktualitách ze dne 10. června 2016. Kontaktujte hanka@vyrobkyspribehem.cz, kde přijímají objednávky.

Chodník

(Jana, 5. 2. 2016 9:18)

Dobrý den, jak to vypadá s chodníkem v Tylovicích? Kdy by měl být hotov? Děkuji za odpověď.

Re: Chodník

(Libuše Miarková, 16. 2. 2016 11:33)

Dobrý den paní Jano,
požádali jsme o vyjádření zástupce rožnovské radnice:
http://www.tylovice.cz/clanky/aktuality/aktualne-k-vystavbe-chodniku-v-tylovicich.html

Staré časy.

(Víťa Hlucháň od zvonice., 15. 2. 2016 18:55)

Zdravím všechny mně známé , ale většinou mně už neznámé Tylovjany . Velice rád čtu Vaše pěkně udělané stránky a vzpomínám na staré dobré časy . Dokonce jsem zjistil , že je opravená zvonice pod javorem , která stojí skoro na naší bývalé zahradě , ale mrzí mně , že už nikdo nevzpoměl na našu stařenku paní Marii Hlucháňovou , porodní babku , která tam asi jako poslední vyzváňela a navíc hodně Tylovjanů porodila . Toš sa na mňa nezlobte , že sem sa ozvál . Myslím , že by si to zaslůžila.
Víťa Hlucháň.

Re: Staré časy.

(Libuše Miarková, 16. 2. 2016 11:12)

Dobrý den přejeme, díky za námět. O porodní babce Marii Hlucháňové určitě napíšeme. Chystáme se oslovit její dceru a požádáme ji o rozhovor. Kdyby někdo z Tylovjanů chtěl na paní Hlucháňovou zavzpomínat, nechť se ozve. Rádi ho vyzpovídáme. Redakce

Fotbal

(Petr, 8. 6. 2014 22:08)

chtěl jsem se zeptat zda-li by nebylo možné založit v tylovicích znova fotbalový tým

Re: Fotbal

(Tylovice.cz, 20. 6. 2014 13:22)

Petře, někdo musí začít. Chcete-li se toho ujmout, naše webové stránky jsou Vám k dispozici... Redakce

Ples

(Stanislav Gajdůšek, 3. 2. 2014 19:21)

Za SDH Tylovice bych všem chtěl moc poděkovat za vaší návštěvu na hasičském plese a výbornou zábavu! Příští rok se budeme snažit potěšit přátelé plesové zábavy a opět uspodářat tradiční hasičský bál v Tylovicích.
hezký večer všem.

Ladislav Nezdařil

(Michal, 2. 1. 2014 21:34)

Dobrý den,
zpracovávám rodokmen rodiny Nezdařilových z Kroměřížska a chtěl bych se zeptat, zda je možné získat informaci, jak se jmenovali rodiče Vašeho rodáka Ladislava Nezdařila. Zajímalo by mě totiž, zda je tam nějaká příbuzenská souvislost. Pocházel i otec Ladislava z Tylovic?

Děkuji a přeji vše dobré v novém roce

Re: Ladislav Nezdařil

(redakce Tylovice.cz, 7. 1. 2014 9:34)

Dobrý den, podařilo se nám zjistit, že tatínek Ladislava Nezdařila se jmenoval Čeněk a údajně pocházel někde z Hané.

Re: Re: Ladislav Nezdařil

(Michal, 7. 1. 2014 9:46)

Děkuji za zprávu. Snad se mi podaří jeho tatínka takto nějak dopátrat.

Re: Ladislav Nezdařil

(RNDr. Danuše Drahotová-Nezdařilová, 10. 1. 2014 18:57)

Otec mého životního partnera Ladislava Nezdařila, pocházel z Hané, jmenoval se Čeněk Nezdařil a příbuznost je dost pravděpodobná přesto, že nevím ,ale mohu dodatečně zjistit město jeho narození. Příští týden budu pobývat v Tylovicích a je možno mě navštívit. Prosím pane Michale napište na email danuse.drahotova@centrum. cz může domluvit konkrétnosti.
S pozdravem
RNDr. Danuše Drahotová Nezdařilová