Zdeněk Zimák z Valašského Meziříčí natočil půlhodinové video z letošní tylovské pouti. Kdo si ho chce pořídit do rodinného archivu, nechť do 20. září 2016 kontaktuje Zdenka Hykla (telefon 731 596 680), který shromažďuje objednávky. Cena DVD je sto korun. Ukázku zkráceného videa si můžete prohlédnout zde

Zdeněk Zimák objektivem své kamery zaznamenal i letošní první ročník Tylovské dvacítky. Kdo má zájem o DVD z tohoto srpnového sportovního odpoledne, nechť kontaktuje Zdenka Solanského (telefon 777 692 345) také do 20. září 2016. Cena DVD je rovněž sto korun. (MTA)

30. 8. 2016

Soutěž v požárním útoku ovládli hasiči z Tylovic a Vlčovic

Pátý ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty města Rožnova pod Radhoštěm ovládli 20.srpna 2016 dobrovolní hasiči z Tylovic (první místa v kategorii mužů a v kategorii žen) a Vlčovic (první místo v kategorii muži nad 35 let).
V úvodu soutěže ukázali své dovednosti v požárním útoku nejmenší hasiči ze sboru dobrovolných hasičů Hážovice. Poté už byla zahájena hlavní soutěž. V kategorii muži nad 35 let se na třetí příčce umístili pánové z Hutiska Solance za druhými muži z Dubkové a prvními muži z Vlčovic. V kategorii žen stanula na stupních vítězů děvčata z Kunovic na třetím místě za děvčaty z Komárovic na místě druhém a děvčaty z domácích Tylovic na místě prvním. Nejobsazenější kategorií byla, jak už bývá zvykem, kategorie mužů. Třetí příčku zde obsadili borci z Lešné, druhé místo vybojovali chlapi ze Stachovic a první příčku obsadili domácí muži z Tylovic A. Cenu za nejrychlejší proudařku si odnesla pravá proudařka z Komárovic a nejrychlejším proudařem byl levý proud z Tylovic A,“ vyjmenoval úspěšné týmy dobrovolných hasičů Ondřej Jurča, který za pořádající sbor dobrovolných hasičů Tylovice poděkoval všem účastníkům: Soutěžícím za nádherné sportovní výkony a divákům za pozornost a velkou podporu. (MTA, foto: Ondřej Částečka)
Výkony jednotlivých družstev si můžete prohlédnout v samostatných videospotech zde. Jejich autorem je Stanislav Gajdůšek.

24. 8. 2016

Pozvánka SDH Tylovice na 5. ročník hasičské soutěže

V sobotu 20. srpna 2016 pořádají tylovští hasiči pátý ročník soutěže O pohár starosty města Rožnova. Startovat budou muži i ženy v parku u rybníčku za Společenským domem. Vše vypukne ve 14 hodin, kdy se uskuteční slavnostní nástup soutěžících. Ve 14.15 hodin startuje první družstvo. Tak si tuto podívanou nenechte ujít a přijďte podpořit tylovské hasiče, kteří soutěž nejen pořádají, ale také v ní předvedou svůj požární útok. (MTA)